Tekstversie
StartpaginaInfoRouteplanPromotiesTVDVD & Blu-RayAudioMP3 & GPSElectroTelecomFoto/VideoContactPROJECTEN

MP3 & GPS:

MP3 & Ipod

GPS

Algemeen:

Startpagina

Openingsuren

Laatste Nieuws

Service-na-verkoop

Selexion Fotoservice

Onze merken

Sitemap

Ipod Touch

32GB, 16GB of 8GB capaciteit - Touch Panel LCDscherm - mogelijkheid Video's (zoals YouTube) en foto's te beheren - geleverd met oortelefoon en USB verbindingskabel. De speciaal voor iPod touch ontwikkelde technologie is letterlijk binnen handbereik. In de App Store kun je vanaf je iPod touch kiezen uit honderden programma's, downloaden wat je wilt hebben, en direct aan de slag. Je kunt je bibliotheek doorzoeken op albumillustraties, onderweg Genius-afspeellijsten maken en je muziekcollectie aanvullen. Gewoon door te winkelen in de iTunes Wi-Fi Music Store in de buurt van een Wi-Fi-hotspot. Met Wi-Fi kun je internetten, opgemaakte e-mails met bijlagen ontvangen, routebeschrijvingen en actuele verkeersberichten opvragen, en je YouTube-verslaving stillen. De geavanceerde technologie in iPod touch zorgt ervoor dat hij reageert op zowel aanrakingen als bewegingen. Bovendien kan iPod touch draadloze netwerken zoeken, zodat je verbinding kunt maken met het internet. Het nieuwe, gestroomlijnde ontwerp ligt nog beter in de hand. De nieuwe Genius-functie maakt op basis van een door jou gekozen nummer de ideale afspeellijst. En met de nieuwe volumeknoppen en ingebouwde speaker kun je het volume flink opvoeren.

Ipod Classic

Met 120 GB aan opslagruimte kun je op je iPod classic 30.000 muzieknummers, 150 uur aan video of 25.000 foto's kwijt. Dat is meer dan genoeg om je een hele dag1 – of een heel leven – bezig te houden. iTunes is de plek waar je al je muziek haalt. Een goed georganiseerde muziekverzameling en jukebox. En het is de plek waar je je iPod classic met een enkele muisklik volgooit met muziek, video's, games, podcasts en audioboeken. iPod classic is verkrijgbaar in een klassieke zilveren en opvallende, nieuwe zwarte uitvoering, en is met zijn gladde, metalen behuizing van geanodiseerd aluminium en gepolijst roestvrij staal een lust voor het oog.

Ipod Nano

Voor de muziekpioniers onder ons hebben we nu negen geweldige kleuren. Maar dat is maar een deel van het verhaal. Als je het gebogen ontwerp van aluminium en glas eenmaal in handen hebt, wil je iPod nano niet meer loslaten. Met de nieuwe Genius-functie wordt je iPod nano je persoonlijke slimme dj. Genius maakt afspeellijsten van nummers in je bibliotheek die perfect bij elkaar passen. iPod nano is nu voorzien van een versnellingsmeter. Als je iPod nano even schudt, wordt er een willekeurig ander nummer afgespeeld. Even kantelen en je krijgt Cover Flow te zien. En je kunt games spelen die zijn ontworpen met jouw bewegingen in gedachten. Als je iPod nano een kwartslag draait, ga je heel anders luisteren, kijken en gamen. Je kunt door je albumillustraties bladeren met Cover Flow, en als je je nano weer rechtop zet, kun je meerdere albums en artiesten tegelijkertijd bekijken. Je vindt nu nog gemakkelijker wat je zoekt. Je kunt door je albumillustraties bladeren met Cover Flow. En als je de selectieknop ingedrukt houdt, kun je zoeken op album of artiest. Als je hebt gevonden wat je wilt, druk je nog eens op de selectieknop en het nummer staat in je on-the-go-afspeellijst.

Ipod Shuffle

Met de 1-GB iPod shuffle en het 2-GB model, neem je tot 500 nummers mee op je mouw. Of op je revers. Of aan je broekriem. Klem de iPod shuffle vast en draag hem als muzikaal pronkstuk. Leverbaar in 5 kleuren. Geleverd met oortjes en handig usb mini-dockingstation.

Ipod Shuffle 4 GB

De nieuwe iPod shuffle is ongeloofelijk klein en nu nog gebruiksvriendelijker. De knoppen bevinden zich nu op de kabel van de headphones, zodat je je iPod nu nog makkelijker kunt bedienen. Zo makkelijk dat je het met je ogen dicht kunt! VoiceOver. Het spreekt voor zich.Met een druk op de knop vertelt VoiceOver je welk nummer je aan het beluisteren bent. Zelfs de naam van de afspeellijst. 1000 nummers. Meerdere afspeellijsten. Met 4GB aan opslagcapaciteit kan de iPod shuffle tot 1000 nummer bevatten. Bovendien kan je nu ook verschillende afspeellijsten synchroniseren.Leverbaar in zwart en zilver.

» MP3
» Philips

» Printerversie